Diverzita

Diverzitu podporují

V rámci evropské Charty Diverzity se přední zaměstnavatelé hlásí k závazku rozvíjet všeobecně tolerantní pracovní prostředí. Chartu podporuje Evropská komise (DG Justice) a v ČR je uváděna pod záštitou ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové. Národním koordinátorem je Byznys pro společnost. V případě zájmu o podpis nás kontaktujte na skalkova@byznysprospolecnost.cz.

Firmy, které rozvíjí všeobecně tolerantní pracovní prostředí, k čemuž se zavázaly podpisem Charty Diverzity:

o2 zentiva kooperativa Ministerstvo práce a sociálních věcí novartis staropramen allenoverly Česká spořitelna Plzeňský Prazdroj L'Oréal logo. atlantis Britská obchodní komora v ČR accenture ibm GE Money unilever Microsoft Czech Republic PWC Česká republika GlaxoSmithKline economia Skupina ČEZ sodexo sodexo-benefity csob KPMG Česká republika Českomoravská stavební spořitelna Provident RWE Accor Hotels Hochtief Shell Rossmann Vodafone

Kampaň Nejsem žádný průměr je realizována v rámci projektu Diverzita 2013+ - Bereme ženy na palubu, který podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, a je financován z Norských fondů.

Norway Funds Nadace Open Society Fund Praha